درباره ما

1920px-Karaj

شرکت اسپید آزمون البرز

شرکت اسپید آزمون البرز فعالیت خود را در سال 1392 با تمرکز بر متالوگرافی آغاز نمود. با توجه به ضعف یا پراکندگی دانش متالوگرافی در کشور وجود مرجعی در این زمینه از حیث آموزش اصول متالوگرافی و شناسایی ریزساختارها، تامین مواد مصرفی متالوگرافی از برندهای مختلف، تامین تجهیزات مربوطه، راه اندازی آزمایشگاه متالوگرافی و مشاوره در زمینه های مختلف این دانش و با حضور متخصصین با تجربه در این زمینه لازم و ضروری بود.

 

از ابتدا با برگزرای دوره های مختلف آموزش اصول متالوگرافی و نرم افزارهای آنالیز تصویری در ده ها شرکت کوچک و بزرگ تا حدودی رسالت دانش افزایی در صنایع مختلف محقق گردید.

در سال 1399 با راه اندازی فروشگاه اینترنتی متالوگرافی سعی شد تا مرجعی مطمئن با تنوع گسترده ای ازمواد و تجهیزات متالوگرافی ارائه شود؛ هر چند وجود مشکلات تحریمی از تحقق این امر بطور کامل جلوگیری نمود.

همچنین شرکت در راستای هدف بومی سازی در صنعت متالوگرافی اقدام به داخلی سازی برخی از مواد مصرفی و نیز تجهیزات نمود که موفقیت های قابل ملاحظه ای نیز در این زمینه حاصل شد؛ لذا در سال 1400 با شرکت در نهمین نمایشگاه مواد و تجهیزات آزمایشگاهی ایران ‌ساخت اقدام به معرفی این تجهیزات نمود.